Ziołowe Wino Rodziny Sareckich wyróżnione w prestiżowym konkursie

Podczas tegorocznej edycji Targów WorldFood Poland 2019 wina ziołowe Rodziny Sareckich zdobyły wyróżnienie w kategorii innowacje. W rywalizacji brało udział ponad 200 produktów żywnościowych, zgłoszonych przez polskich i zagranicznych producentów. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w 14 kategoriach.  Wyróżniony produkt, dzięki innowacyjnej recepturze dedykowany jest wszystkim osobom, które skutecznie chcą odpocząć od codziennego stresu i zrelaksować się podczas degustacji.

Ziołowe Wina Rodziny Sareckich to nowe produkty na rynku napojów alkoholowych.

Wino będące towarem o ugruntowanej pozycji na rynku w ofercie Rodziny Sareckich zyskuje nowe walory, przez co czyni produkt atrakcyjnym dla konsumenta.

Wartość dodana to intrakt z wybranych ziół, przygotowany wg tradycyjnej receptury, od lat pozostającej w rodzinie państwa Sareckich. Taka kompozycja to uczta dla zmysłów, a także przysmak o wysokich walorach zdrowotnych.  Ciekawy design opakowania skupia uwagę klienta oraz sprawia, że wyrób stanowi ciekawy pomysł na prezent.

Ziołowa seria to kilka rodzajów win, które dzięki unikalnym właściwościom przypisane zostały do różnych obszarów życia w kontekście działania prozdrowotnego.

Oferta Rodziny Sareckich to tradycyjne wina austriackie oraz wina ziołowe - “Stres”, “Serce”. Trwają prace nad przygotowaniem kolejnych produktów z serii win ziołowych.

Tymczasem zapraszamy do degustacji!